Destek Merkezi

Sanatkarların elinde aşk ile üretilmiş nadide ürünler, Ev hanımlarımızın özveriyle ürettikleri el işleri ,Unutulmaya yüz tutmuş geleneksel el sanatlarımız, toprak sanatına gönül vermiş çiftçilerimiz tarafından üretilen doğal tarım ürünleri , amatör mucitlerimizin akıllara durgunluk veren icatları ve edebiyata gönül vermiş amatör yazarlarımızın eserleri v.b. birçok özel ürüne ulaşıp güvenle satın alabileceginiz online pazar portalımız hizmetinizde, aklınıza takılan sorular için buradan destek alabilirsiniz.

Sanatkarlar İçin

Sanatkârlarımıza sağlamış olduğumuz, sınırsız ürün ekleyerek tüm kartlara 12 aya varan taksitle satış yapabileceğiniz ve gönderilerinizi %50 indirimli Ptt kargo entegrasyonu ile yapabileceğiniz, Standart sanal mağaza hizmeti tamamen ücretsizdir. Standart hizmetimiz dışında farklı ihtiyaçlara, karlı çözümler sunan ücretli hizmet paketlerimiz de mevcuttur. Ücretli hizmet paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.Tüm paketlerde satış işlemi sonrasında satış bedelinden %10 komisyon bedeli kesilerek geriye kalan miktar sanatkârın hesabına aktarılır.

Sanal mağazanızı oluşturduktan sonra belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve parolanız ile sanatkar panelinize giriş yaparak satışa ürün ekle bölümünü kullanarak ürünlerinizi kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Eklemiş olduğunuz ürünler, ilgili birim tarafından incelenecek ve herhangi bir engel görülmezse olabildiğince hızlı şekilde satışa sunulacaktır.

"Tam Güvenli Alışveriş Sistemi" İşleyişine uygun olarak göndermiş olduğunuz ürünün, müşteri tarafından teslim alınıp onaylanmasını takip eden ilk cuma günü ürün bedelinden komisyon bedeli (%10) düşülerek belirtmiş olduğunuz banka hesabına aktarılacaktır, söz konusu günün resmi tatile denk gelmesi durumunda o günü takip eden ilk iş gününde aktarım gerçekleştirilecektir.

Sanatkardan E ticaret olarak sanatkarlarımıza Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin Yasalarına uygun olarak dört farklı sanal mağaza tipi sunuyoruz Sanatkar Kayıt Bölümünde üyelik tipleri hakkında detaylı açıklama bulabilirsiniz. İster vergi mükellefi olun ister olmayın ister düzenli satış yapın ister tek sefere mahsus satış yapın, size sunduğumuz üyelik modelleri ile sanatkar mağazanızı açıp satış yapmanız mümkündür.Ek-'Esnaf vergi muafiyeti' hakkında bilgi için lütfen tıklayınız.

Müşteriler İçin

Kayıtlı kullanıcı olmadan da misafir kullanıcı olarak alışveriş yapmanız mümkündür.Fakat Sanatkardan.com’ un puan ,kampanya ve benzeri avantajlarından haberdar olmak ve faydalanmak için kayıtlı üyemiz olmanız gerekmektedir.

Almak istediğiniz ürünü sepetinize ekledikten sonra, sağ üstteki alışveriş sepeti ikonuna tıklayarak ödeme işlemine geçebilir ve sonrasında siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tam Güvenli alışveriş sistemi ile sipariş verdiğiniz ürün elinize ulaşmıştığında 48 saat içerisinde ürünü kontrol edip, onay vermeniz gerekmektedir, ürünü onaylamadığınızı belirttiğiniz taktirde iade prosedürü başlar, ürünü satıcıya geri yollarsınız, satıcı eksiksiz bir şekilde iade aldığını teyit ettiğinde iadeniz 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilir (Havale ödemelerinde bu süre uzayabilir), onay verdiğiniz bir ürünü iade etmek istediğinizde bizimle iletişime geçin.

Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişinizin takibini sağ üst köşede bulunan kullanıcı adınıza tıkladığınızda açılan "Hesabım" bölümünden "Siparişlerim" yolunu izlediğinizde çıkan ekrandan takip edebilirsiniz.

Teslimat

Satın almış olduğunuz ürünlerin kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibidir.

Siparişiniz 0-600 km arası kadar mesefaye 1 günde teslim edilir , 600 km'den daha uzak mesafelere teslimat süresi en geç 2 gündür.

Ürünün kargo bedelini kimin ödeyeceğini sanatkar ürünü sisteme eklerken belirler. Dolayısıyla gönderi bedeli ödeme metodu, standart değil her ürünün detay sayfasında belirtildiği gibidir.

Ürünü teslim alırken kontrol ediniz, hasarlı çıkması durumunda kargo grevlisine tutanak tutturunuz ve bizimle iletişime geçiniz.

Ödeme

Banka(Debit-ATM) kartı, Kredi Kartı ve Sanal Kredi Kartı ile Tam Güvenli olarak ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme ekranında "Havale" seçeneğini seçerek ödemenizi banka havalesi/EFT aracılığı ile yapabilirsiniz, ödemeniz kontrol edildikten sonra onaylanır.

Evet, anlaşmalı olduğumuz 6 bankanın kartlarıyla 12 ay' a kadar taksitlendirme işlemi yapabilirsiniz.

Tam Güvenli Alışveriş Sistemi

TGAS, müşteriyi de sanatkarı da koruyan bir alışveriş sistemidir.

Müşteri ürünü alır > Sanatkar belirttiği süre içinde ürünü kargoya teslim eder > Müşteri ürünü teslim alır > Herhangi bir problem yoksa müşteri panelinden ürünü onaylar

TGAS' a göre 48 saat içinde ürüne onay vermeniz gerekmektedir, süre dolduğunda otomatik olarak onaylanır.

Müşteri paneliniz üzerinden iade işlemi başlatın, ürünü karşı ödemeli olarak satıcının adresine kargolayın, satıcı ürünü aldığını onayladığında iade süreciniz başlayacak.

Kampanyalar

Kampanyalarımız Eklenecektir...