Ödeme ve Teslimat

FARKLI İHTİYAÇLARA KARLI ÇÖZÜMLER SİZE ÖZEL PAKETLER

 STANDART PAKETHİZMETLER 

SINIRSIZ ÜRÜN EKLEYEBİLME 

Gizlenecek yazı...ÜCRETSİZ SEO HİZMETİ

SP2

ÜRÜN GÖRSEL DÜZENLEME

SP3

DANIŞMANLIK HİZMETİ

SP4

   ÜCRETSİZ                                     PAKETİ AL
 STANDART PAKETEEK HİZMETLER

ÜRÜN REKLAM HİZMETİ

BP1

FOTOĞRAF ÇEKİM HİZMETİ

BP2

100 ADET ÖZEL GÖNDERİ

BP3

AfİŞ / LOGO ÇALIŞMASI

BP4

AYLIK 50 TL 6 AYLIK 250 TL / YILLIK 500 TL  PAKETİ AL
 STANDART PAKETEEK HİZMETLER 

ÜRÜN REKLAM HİZMETİ

GP1

FOTOĞRAF ÇEKİM HİZMETİ

GP2

200 ADET ÖZEL GÖNDERİ

GP3

AfİŞ / LOGO ÇALIŞMASI

GP4

AYLIK 75 TL 6 AYLIK 375 TL / YILLIK 750 TL  PAKETİ AL
 GÜMÜŞ PAKETE EKHİZMETLER

DİNAMİK WEB SİTE

AP1

GRAFİK DESTEK HİZMETİ

AP2

SINIRSIZ ÖZEL GÖNDERİ

AP3

ÖZEL DANIŞMANLIK

AP4

AYLIK 100 TL 6 AYLIK 500 TL / YILLIK 1000 TL PAKETİ AL

HİZMETLER HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ

ÜRÜN REKLAM HİZMETİ

Seçmiş olduğunuz ürün / ürünlerin minumum kullanmakta olduğunuz Hizmet paketi aylık bedelinin %10 u kadar bütçe ile reklamlanır. İlgili ürün ve ürünlerin satılabilirliği ve reklam başarısı ile doğru orantılı olarak reklam bütçesi artırılır.

Hizmeti Kapsayan Paketler : Bronz Paket - Gümüş Paket - Altın Paket
FOTOĞRAF ÇEKİM HİZMETİ

Fotoğraf çekim hizmeti kapsamında herhangi bir adet sınırlaması olmamakla birlikte ürün ve ürünlerin fotoğraf çekim süreleri studyo yoğunluğuna ve gönderilen ürün adedine göre değişiklik gösterebilir. Ürün ve ürünlerin gönderimini gerçekleştir meden öncesinde bizlerle iletişime geçtiğiniz taktirde tarafınıza net süre bildirilir. Ürün gönderimlerini sanatkardan anlaşmalı Ptt kargo firması ile %50 indirimli olarak gerçekleştirmek için ^Foto Çekimine Ürün Gönder^ butonuna tıklayarak oluşturulan 9 haneli gönderi kodu ile dilediğiniz ptt şubesinden ürünleri gönderebilirsiniz .

Hizmeti Kapsayan Paketler :  Bronz Paket - Gümüş Paket - Altın Paket
ÖZEL GÖNDERİ

Özel gönderi modülünü kullanarak alıcı-satıcı ve kapıda ödeme seçenekleri ile gönderilerinizi kendiniz organize edebilir, modül tarafından oluşturulan tek kullanımlık 9 haneli gönderi kodu ile dilediğiniz Ptt şubesinden gönderinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile gönderi yapabilmeniz için şahsınıza veya şirketinize ait PTT POSTA ÇEKi hesabınızın bulanması gerekmektedir. Kullanmakta olduğunuz hizmet paketinde belirtilen gönderi adedi, aylık kullanabileceğiniz maksimum özel gönderi sayısıdır.Özel gönderi modülünün nasıl kullanıldığını anlatan video izlemek için tıklayınız.

Hizmeti Kapsayan Paketler : Bronz Paket - Gümüş Paket - Altın Paket
DİNAMİK WEB SİTE

Dinamik web adresiniz ile birlikte tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksitler ile satış yapabilir gönderilerinizde %50 indirimli Ptt kargo entegrasyonunu kullanabilirsiniz.Dinamik web siteniz içerisinde logo, site içi ürün araması, filtreleme özelikli slider modülü, günün ürünü modülü, banner modülü ve tek tuşla açılır kapanır filtre özelliği mevcuttur.

Hizmeti Kapsayan Paketler : Altın Paket
GRAFİK DESTEK HİZMETİ

Talepleriniz doğrultusunda Slider ve Banner çalışmaları tasarlanır. Eğer her hangi bir talebiniz olmaz ise,faaliyet alanınız ve ürünleriniz tarafımızca incelendikten sonra tasarım oluşturulur ve beğeninize sunulur. Tarafınıza sunulan tasarımlarda revizyon yapılmasını isterseniz bildirmeniz yeterli olacaktır en hızlı şekilde düzenlemler yapılarak tarafınıza tekrar sunulacaktır.

Hizmeti Kapsayan Paketler :Bronz Paket - Gümüş Paket - Altın Paket
ÜRÜN REKLAM HİZMETİ

Reklam modülünü kullanarak seçmiş olduğunuz ürünler facebook, instagram ve google alışveriş mecralarında reklamlanır. Reklamlanan ürünlerin istatistik bilgileri ve reklam url leri tarafınıza modül üzerinden bildirilir

Hizmeti Kapsayan Paketler : Bronz Paket - Gümüş Paket - Altın Paket
AfİŞ / LOGO ÇALIŞMASI

Grafik talep modülünü kullanarak, Sanatkar mağazanızda kullanabileceğiniz, size özel logo/afiş çalışmasını grafikerlerimize yaptırabilirsiniz

Hizmeti Kapsayan Paketler :  Bronz Paket - Gümüş Paket - Altın Paket
ÜCRETSİZ SEO HİZMETİ

Sisteme eklenen her bir ürün, onay aşamasında özgün meta çalışmaları ile düzenlenir ve arama motorlarında kısa sürede üst sıralarda listelenir

Hizmeti Kapsayan Paketler : Standart Paket - Bronz Paket - Gümüş Paket - Altın Paket