Özel Gönderi Hakkında

Özel gönderi modülü sadece ve sadece sanatkarlarımızın E-Ticaret satışlarının gönderileri için geçerlidir kişisel amaçlarla ve rekabet ortamını bozacak şekilde kullanılması kesinlikle yasaktır, Aksi bir durum tespit edildiğinde ilgili şahıs veya kurumun Sanatkardan.com ve iştirakleri dahil olmak üzere tüm bünyemizdeki üyeliklerine son verilecektir.


E- Ticaret Satışlarını indirimli fiyatlar ile gönder
                                       Satışlarını arttır. !
Hizmet Paketlerini
3 Gün Ücretsiz Dene

ÖZEL GÖNDERİM MODÜLÜ NEDİR, NASIL KULLANILIR?


AVANTAJLARI NELERDİR?

Tüm E-Ticaret  Satışlar İçin de Geçerli


Sanatkardan.com Bronz, Gümüş ve Altın hizmet paketleri ile birlikte sunulan, özel gönderi modülü ile, E-Ticaret satışlarınızda gönderilerinizi kendiniz organize ederek oluşturduğunuz kargo gönderi kodu ile dilediğiniz PTT şubesinden kargonuzu %50 indirimli olarak gönderebilirsiniz. 

3 Gün Ücretsiz Deneme İmkanıSanatkardan.com Bronz, Gümüş ve Altın hizmet paketlerinden dilediğini seçerek 3 gün ücretsiz deneyebilirsin. 3 günlük deneme süreci sonrasında dilersen ödemeni yaparak hizmet paketini kullanmaya devam edebilir, dilersen ücretsiz olarak standart üyelik tipiyle de devam edebilirsin. Hizmet paket detaylar...

Kapıda Ödeme SeçeneğiÖzel gönderi modülünü kullanarak kapıda ödeme metoduyla da satış yapabilirsin. Bunun için '' PTT Posta Çeki Hesabı"nız olması gereklidir. Kapıda ödeme seçeneğiyle yaptığın satışlarda ürün bedeli direkt olarak sisteme girmiş olduğunuz  PTT posta çeki hesabına yatırılır. 

Gönderileri Organize ve Takip Etme İmkanı


Tüm gönderilerini tek bir panelde takip edebilir taşıma durumundaki her durum değişikliğini otomatik olarak takip edebilirsin. Özel gönderi modülünü kullanarak sadece Satışlarınız artarken , Vakit

PTT ANLAŞMALI GÖNDERİM BEDELİUPS ANLAŞMALI GÖNDERİM BEDELİ
Paketler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız


SANATKAR KAYIT