Satın Aldığın Her Ürün Üretime, Sanata , Üreticiye ve Sanatkara Katkı Sağlar.PTT Kargo İle %50 İndirimli Gönderi ve Direkt Üreticiden En Uygun Maliyetle Ürünlere Ulaşır Sende Kazanırsın, Üreten de Kazanır

Özel Gönderi Hakkında

Satışların Nereden Olursa Olsun Özel Gönderi Modülünü Kullan
Gönderilerini 3,81 ₺ ‘den Başlayan Fiyatlarla %50 İndirimli Gönder
Hizmet Paketlerini
3 Gün Ücretsiz Dene

ÖZEL GÖNDERİM MODÜLÜ NEDİR, NASIL KULLANILIR?


AVANTAJLARI NELERDİR?

Diğer Platformlardan Satışlar İçin de Geçerli


Sanatkardan.com Bronz, Gümüş ve Altın hizmet paketleri ile birlikte sunulan, özel gönderi modülü ile, satışlarınız nereden olursa olsun gönderilerinizi kendiniz organize ederek oluşturduğunuz kargo gönderi kodu ile dilediğiniz PTT şubesinden kargonuzu %50 indirimli olarak gönderebilirsiniz. 

3 Gün Ücretsiz Deneme İmkanıSanatkardan.com Bronz, Gümüş ve Altın hizmet paketlerinden dilediğini seçerek 3 gün ücretsiz deneyebilirsin. 3 günlük deneme süreci sonrasında dilersen ödemeni yaparak hizmet paketini kullanmaya devam edebilir, dilersen ücretsiz olarak standart üyelik tipiyle de devam edebilirsin. Hizmet paket detaylar...

Kapıda Ödeme SeçeneğiÖzel gönderi modülünü kullanarak kapıda ödeme metoduyla da satış yapabilirsin. Bunun için '' PTT Posta Çeki Hesabı"nız olması gereklidir. Kapıda ödeme seçeneğiyle yaptığın satışlarda ürün bedeli direkt olarak sisteme girmiş olduğunuz  PTT posta çeki hesabına yatırılır. 

Gönderileri Organize ve Takip Etme İmkanı


Tüm gönderilerini tek bir panelde takip edebilir taşıma durumundaki her durum değişikliğini otomatik olarak takip edebilirsin. Özel gönderi modülünü kullanarak sadece nakit değil aynı zamanda vakit açısından da kazançlı çıkarsın. 

ANLAŞMALI GÖNDERİM BEDELİ

PTT Kargo Fiyatları

Paketler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız


SANATKAR KAYIT