Genel Sanatkar Bilgilendirme

Üreten her birey
ve kuruma açık
Yeni nesil online
pazar yeri
Sen de sat
sen de kazan

NASIL SATARIM ?

ÜCRETSİZ KAYDOL

Sanatkarlarımıza sağlamış olduğumuz sınırsız ürün ekleme,Seo , ürün görsel düzenleme ve danışmanlık hizmetlerini kapsayan standart mağaza hizmeti tamemen ücretsiz olup satılan ürün bedeli üzerinden komisyon (%10) alma prensibi ile çalışmaktadır.Standart hizmet dışında farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunan hizmet paketlerimizi incelemek ve ihtiyacınıza karşılık geleni seçmek için TIKLAYINIZ.

ÜRÜNLERİNİ EKLE

Kayıt işlemi tamamlandıktan sonasında Kategori ve adet sınırı olmaksızın dilediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz. Ürün ekleme aşamasında kargo ödeme metodu, kampanya, özel sipariş, pazarlık , indirim gibi tüm detayları kendiniz organize edebilirsiniz..

İNCELENİP ONAYLANSIN

Sisteme eklediğiniz ürünler, tarafımızca incelenerek eğer satışa ve konsepte uygun görülürse gerekli düzenlemeler (meta çalışmaları, görsel düzenleme, içerik düzenleme v.b.) yapıldıktan sonrasında en kısa sürede onaylanarak yayına alınır

SATIŞA ÇIKSIN

Onaylanarak yayına alınan ürünler yapılan seo çalışmaları neticesinde 1-3 gün içerisinde arama motorlarında genelde ilk sayfada listelenirler. Ek olarak ilgili ürün ve ürünlerin satılabilirlik derecesi ile doğru orantılı olarak sosyal mecralarda paylaşım ve reklam çalışmaları tarafımızdan yapılır

NASIL ÇALIŞIR ?

ÜRÜNÜN SATILSIN

Ürününüz satıldığında tarafınıza sipariş bildirimi ile birlikte avantajlı fiyatlar ile ürün gönderim yapabileceğiniz tek kullanımlık kargo referans kodu da bildirilir. Alışverişin tüm aşamalarını alıcı ve satıcı arasında güvenle işlemesini sağlayan TGAS (Tam Güvenli Alışveriş Sistemi) prosedürü gereği ilgili siparişi 24 saat içerisinde onaylayarak kabul etmenizle birlikte alışveriş süreci başlar.

MÜŞTERİYE GÖNDER

Müşteri tarafından satın alınan ürünü daha önce sisteme eklerken belirttiğiniz kargo teslimat süresi içerisinde hazırlamalı ve gönderimi gerçekleştirmelisiniz. Bu aşamada gönderinizi tarafınıza belirtilen kod numarası ile sanatkardan anlaşmalı kargo firmasını kullanarak indirimli olarak yapabilir veya dilerseniz kendiniz organize edebilirsiniz.Kendi organize ettiğiniz gönderilerde, kargo firması ve gönderi takip kodu sisteme tarafınızca girilmelidir. TGAS presedürü gereği taahhüt ettiğiniz sürede gönderimini yapmadığınız ürünlerde müşteriye siparişi iptal edebilme yetkisi doğar. Bu yetkiyi kullanıp, kullanmamak tamamen müşterinin insiyatifindedir.

MÜŞTERİ TESLİM ALSIN

Gönderilen ürün müşterinin adresine ulaşarak teslim alındığında TGAS (Tam Güvenli Alışveriş Sistemi) prosedürü gereği, müşteriye 48 saatlik bir onay süresi tanınır. Müşteri 48 saat içerisinde hiç bir aksiyonda bulunmaz ise sistem otomatik olarak ürünleri onaylar. Üründe bir sorun yaşanması ve müşterinin iade/ değişim talep etmesi durumunda ilgili talep sanatkardan tarafından incelemeye alınır. İade talep incelemesi sonucunda iade oaylanır ve ya red edilir.

PARA HESABINDA

Teslim alınan sipariş içeriğinde bulunan ürün/ürünlere onay verilmesini takiben ilk çarşamba günü sanatkarın belirtmiş olduğu banka hesabına hakediş bedeli yatırılır. Hakediş bedeli ürün bedelinin %90’ıdır.( Örnek: satılan 100 tl lik bir üründe sanatkarın hesabına 90 tl geçer ) Komisyon tutarı olarak kesilen bedel sanatkara fatura edilirek e-posta yoluyla tarafına ibraz edilir.

ANLAŞMALI GÖNDERİM BEDELİ ?


SANATKAR KAYIT