UPS Kargo Bilgilendirme

Ups Plane

Sanatkardan.com UPS Kargo Anlaşması ile hızlı, kaliteli, uygun fiyatlı, premium kargo hizmeti

UPS Kargo Firması faaliyetlerini şubesiz olarak yürütmekte, dolayısıyla gönderilerinizi sizin adresinizden teslim almaktadır. Anlaşmalı ücretlerimize gönderilerinizi kapınızdan teslim alma bedeli de dahil olup ek olarak hiç bir ücret talep edilmeyecektir. Gönderi ücretleri yine cüzdan bakiyenizden tahsil edilecek olup sistemde oluşan tek fark UPS Kargo gönderi kodlarınızı ouşturduktan sonrasında, buradan online formu doldurarak, 0850 255 00 66 numaralı telefondan kurye rezervasyon hattını arayarak, veya 0530 524 93 33 numaralı whatsapp hattından gönderilerin teslimi için kurye çağırmanız gerekmektedir.

Anlaşmalı Fiyatlarımız

UPS Kargo Anlaşmalı Fiyat Listesi

Sıkça Sorulan Sorular

Kapıda Ödeme Olacak mı?

Evet, müşterilerinize kapıda kredi kartı ve nakit olarak ödeme imkanı sunabileceksiniz. Tahsil edilen tutarlar 2 - 5 iş günü içersinde kargo başına 3₺ kesinti yapılarak banka hesaplarınıza yatırılacaktır, kredi kartı ödemelerinin hesabınıza geçmesi 5 - 7 iş gününü bulabilmektedir.

Artık PTT Kargo ile Çalışmıyor musunuz?

Her iki kargo şirketiyle en uygun fiyatlar ile çalışmaya devam ediyoruz, ilerleyen zamanlarda daha fazla alternatif sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Müşterim Adresinde Bulunamazsa?

Genelde UPS kuryeleri müşterinizi arayarak onayları doğrultusunda kargoyu komşu, güvenlik, resepsiyon gibi yakın noktalara bırakabilmekte bu mümkün olmadığında ise tekrardan dağıtıma çıkarmaktalar.

Sürekli Kargo Teslim Rezervasyonu mu Oluşturmam Gerekecek?

Bölgenizden sorumlu kurye personel ile iletişim halinde günlük çalışma koşullarını kurgulayarak stabil hale getirebilir, gönderi yoğunluğunuza göre günlük, haftalık belli saatlerde düzenli olarak adresinize uğranasını talep edebilirsiniz.

Ödemeler Nasıl Olacak?

Kargo bedelleri kapıda ödemeli ve gönderici ödemeli gönderilerde cüzdanınızdan düşecek, alıcı ödemeli gönderilerde ise cüzdanınıza işlemeyecektir.

Kapıda Ödemeli Gönderi Yapmak

Kapıda ödemeli gönderim yapabilmek için ürüne fatura veya taşıma irsaliyesi kesmiş olmanız gerekiyor, ayrıca Esnaf Vergi Muafiyet Belgesi ile faturasız gönderim yapabilirsiniz.